Can_Hastansesi_WhatsApp
+90 505 441 18 81 Hızlı iletişim

Pzt - Cuma : 09:00 - 17:00
       

Memnun Hastalar

Yenidoğan ve Çocuk Sünneti

Başarılı Prostat Operasyonu

Başarılı Böbrek Taşı Operasyonu

Acil bir durumda mı? Şimdi yardıma mı ihtiyacınız var?

Sağlığınızı riske atmayın. Rahatsızlandığınızda Op. Dr. Erdem Özbek'e danışın.
Sağlıgınız bizler için çok önemli.

Randevu Al

Hasta Görüşleri

Sizlerden gelen değerli görüşleriniz ve yorumlarınız

erdem bey 8 yaşındaki oğlumun sünnetini gerçekleşti.kendisine anlayışı,sabri icin çok teşekkür ediyoruz.sorduğumuz her soruya detaylı bir şekilde cevap verdi.aklımızda soru işareti bırakmadı.şimdi sıra küçük oglumda. randevumuzu aldık bileçevremdeki herkese tavsiye ediyorum.

Kafamda hep acabalarla gittiğim hastaneden iyiki diyerek çıktım. Erdem bey 2 aylık oğlumun sünnetini hiç sorunsuz gerçekleştirdi. Sünnet sonrası ilgisi çok iyiydi, kafama takılan soruları rahatlıkla sorup hemen cevap aldım. Kendisi artık bu işin duayeni olmuş herkese tavsiye ediyorum hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Kendisine teşekkür ediyorum.

Oğlum 2.5 aylık 21.05.2022 tarihinde Erdem beyde sünnet olduk güler yüzü, aydınlatıcı konuşması,gerekli her konuda bilgilendirmesi bizi çok memnun etti. Sünnet olduktan sonra da sürekli irtibat halinde olması herşeyiyle çok iyiydi iyi ki siz doktor bey Asile yakışıklı bir pipi yaptığınız çok teşekkür ederiz ellerinize sağlık

Sevgili erdem bey ile oğlumuzun sünneti icin görüşürken. Doktorlugun yanı sıra bir baba gibi evladımıza sıcak samimi yaklaşımı eşim ve benim için işte bu gerçek doktor dedirtti. Operasyon mükemmel sonuçlandı sonrası içinde bir problem yaşamadık. Hiç bir endişe kaygı duymadan gönül rahatlığıyla ellerine evladınızı teslim edebilirsiniz. Çok cok teşekkür ederiz sevgili doktorumuz erdem bey.. Yolunuzdan daha nice çocuklar geçmesi dileğiyle..

Erdem beyle yollarımız 6 kasım sabahı oğlumunun doğumuyla kesişti. 10 ocak pazartesi günü sünnetimizi gerçekleştirdik. İlgisi alakası ve yorumları kendisini tercih etmeme yardımcı oldu. Sünnet süreci öncesi ve sonrası süreçlerinde her zaman yanımızdaydı iyi bir insan kazanmış olduk. Herşey için teşekkür ederiz :)